برای ثبت نام در سایت، می‌توانید فرم ثبت‌نام در چهارمین همایش ملی خیرماندگار را از قسمت عضویت کامل کنید.

 

برای ارسال مقالات خود بعد از ثبت‌نام در قسمت عضویت، با مراجعه به منوی مقالات / ارسال مقالات می‌توانید مقاله خود را به دبیرخانه همایش ارسال نمایید.

 


با مراجعه به منوی مقالات / راهنمای نگارش و ارسال مقاله می‌توانید قالب نگارش مقالات همایش را دریافت نمایید.

 


ارسال مقاله توسط نویسندگان محترم تنها از طریق سامانه ارسال مقاله همایش (سایت همایش) امکان پذیر است و مقالاتی که به هر طریقی غیر از سامانه همایش ارسال شوند، در دستور کار دبیرخانه قرار نخواهند گرفت.

 


هر نویسنده به عنوان نویسنده اول حداکثر می‌تواند سه مقاله برای بررسی به دبیرخانه همایش ارسال نماید. به مقاله چهارم و بعد از آن ترتیب اثر داده نخواهد شد.

 


چهارمین همایش ملی خیرماندگار در پایگاه استنادی علوم جهان اسلام (ISC) و سیویلیکا نمایه خواهد شد.

 

بلی، شما می توانید به صورت کاربر آزاد (صرفا حضور در همایش و عدم ارائه مقاله) ثبت نام نمایید. شایان ذکر است به شما گواهی حضور در همایش ارائه می شود.

 

گواهی مقالات به نام فرستنده صادر می‌شود، بنابراین هر شخص باید خود ثبت‌نام کرده و مقاله‌اش را ارسال نماید.

 


گواهی‌نامه‌ها پس از پایان همایش ظرف مدت یک هفته به متقاضیان به صورت مجازی تحویل داده خواهد شد و در صورت درخواست متقاضی نسبت به دریافت نسخه چاپی گواهی خود ، پس از دریافت هزینه گواهی برای متقاضی ارسال خواهد شد.بلی، گواهی حداکثر تا 30 روز کاری پس از روز همایش برای شما ارسال می‌شود. همچنین در صورتیکه مقاله شما به صورت ارائه شفاهی باشد و شما آن را در روز همایش به هر دلیلی ارائه ننمایید، گواهی پذیرش مقاله به صورت پوستر خواهد بود.اگر حضور داشته باشید، 2 گواهی شامل حضور و پذیرش مقاله، اگر حضور نداشته باشید، تنها گواهی پذیرش مقاله به شما تعلق می‌گیرد.

 


خیر - میزان هزینه برای افراد مختلف بزودی توسط شورای سیاست گذاری همایش اعلام خواهد شد.